Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Personal



Karleby & Mellersta Österbotten

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Mikael Aspvik

Mikael Aspvik

Försäljare

0500 201 204

mikael@asuntobjorndahl.fi

Satu Zitting

Satu Zitting

Fasighetsförmedlare AFM

050 550 5566

satu@asuntobjorndahl.fi

Stefan Knuts

Stefan Knuts

Försäljningsrepresentant

040 561 5082

stefan@asuntobjorndahl.fi

Mauri Peltokangas

Mauri Peltokangas

Försäljare, LVV

040 184 8878

mauri@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Fastighetsmäklare AFM

010 440 2600

Irma Kemppainen

Irma Kemppainen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7385402

irma@asuntobjorndahl.fi

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Fastighetsmäklare AFM, byggmästare

050 414 5290

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Försäljningsrepresentant

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Fastighetsförmedlare AFM, Köpvittne

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Marleena Tilus

Marleena Tilus

Ekonomiansvarig

010 440 2607

marleena@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Försäljare

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad & Österbotten

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Försäljare, ped mag

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Maria Häggblom

Maria Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, juris magister

010 440 2610

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Mammaledig

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi


Vasa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Försäljningschef AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Kent Haldin

Kent Haldin

Försäljare

050 576 7603

kent@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Fasighetsförmedlare AFM / Beskattning

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Föräljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Eveliina Suutari

Eveliina Suutari

Försäljningsrepresentant

050 532 4248

eveliina@asuntobjorndahl.fi


Norra Österbotten

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Försäljare

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

AFM, IAT, byggnadsingenjör, köpvittne

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Jatta Aho

Jatta Aho

Försäljare

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Fastighetsförmedlare AFM, Köpvittne

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Försäljare

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi


Kristinestad

Ritva Koivuniemi

Ritva Koivuniemi

Förvaltningsnotarie, AFM

045 238 4530

ritva@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Försäljare

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi


Tammerfors

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Boijan Björndahl

Boijan Björndahl

Visualiseringschef och fotograf

010 440 2600

boijan@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Försäljningsassistent, juris studerande

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Köpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Elina Paavola

Elina Paavola

Fotograf

010 440 2600

Niklas Tuominen

Niklas Tuominen

Remonterare

050 056 2167

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf


Björndahl Academy

Anna Hoxell

Anna Hoxell

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Antti Möttönen

Antti Möttönen

Cristian Irjala

Cristian Irjala

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Eva Nyberg

Eva Nyberg

Eva-Lott Björklund

Eva-Lott Björklund

Jelena Moilanen

Jelena Moilanen

Katja Finnäs

Katja Finnäs

Johan Indola

Johan Indola

Katja Uitto

Katja Uitto

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Marja Korpi

Marja Korpi

Monica Björndahl

Monica Björndahl

Salla Lehtola

Salla Lehtola

Wilma Vuorensivu

Wilma Vuorensivu

Laura Kauppinen

Laura Kauppinen

Victor Kangas

Victor Kangas




Ansök om jobb eller skolning hos oss!

Är du intresserad av bostäder och människor? Nu kan du bli en framgångsrik fastighetsmäklare - även utan tidigare erfarenhet!

Läs mera