Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Personal



Karleby & Mellersta Österbotten

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Mauri Peltokangas

Mauri Peltokangas

Försäljare, LVV

040 184 8878

mauri@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Stefan Knuts

Stefan Knuts

Försäljare

040 561 5082

stefan@asuntobjorndahl.fi

Mikael Aspvik

Mikael Aspvik

Försäljare

0500 201 204

mikael@asuntobjorndahl.fi

Satu Zitting

Satu Zitting

Försäljare

050 550 5566

satu@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

010 440 2600

Irma Kemppainen

Irma Kemppainen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7385402

irma@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad & Österbotten

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Försäljare, ped mag

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Försäljare

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Marketta Salimäki

Marketta Salimäki

Försäljningsrepresentant

040 5749848

marketta@asuntobjorndahl.fi


Vasa

Mikko Muhonen

Mikko Muhonen

Kontorschef, AFM

045 176 2050

mikko@asuntobjorndahl.fi

Mia Salonen

Mia Salonen

Försäljare

040 553 7794

mia@asuntobjorndahl.fi

Kent Haldin

Kent Haldin

Försäljare

050 576 7603

kent@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Harjunen

Vuokko Harjunen

Fasighetsförmedlare AFM / Beskattning

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Föräljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi


Kannus & Norra Österbotten

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Försäljare

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Paula Karttunen

Paula Karttunen

Försäljare

045 140 6597

paula@asuntobjorndahl.fi

Minna Visuri

Minna Visuri

Fasighetsförmedlare, AFM

040 745 6955

minna@asuntobjorndahl.fi

Jatta Mantila

Jatta Mantila

Försäljare

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi


Nivala

Minna Visuri

Minna Visuri

Fasighetsförmedlare, AFM

040 745 6955

minna@asuntobjorndahl.fi

Jatta Mantila

Jatta Mantila

Försäljare

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi


Kristinestad

Ritva Koivuniemi

Ritva Koivuniemi

Förvaltningsnotarie, AFM

045 238 4530

ritva@asuntobjorndahl.fi

Peter Nygård

Peter Nygård

Försäljare

010 440 2613

peter@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Försäljare

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Boijan Björndahl

Boijan Björndahl

Visualiseringschef, ped kand

010 440 2600

boijan@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Försäljningsassistent

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Kari Ollikainen

Kari Ollikainen

Senior advisor

010 440 2600

kari@asuntobjorndahl.fi

Julia Fesiuk

Julia Fesiuk

Fotograf, Försäljningsassistent

010 440 2600

julia@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Sanna Oja

Sanna Oja

Inredare

010 440 2600

sanna.oja@kotinet.com

Elina Paavola

Elina Paavola

Fotograf

010 440 2600

Niklas Tuominen

Niklas Tuominen

Remonterare

050 056 2167






Tänker Du sälja Din bostad?

Visste Du att Du med vår hjälp får upp till 10% mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!