Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Personal



Karleby & Mellersta Österbotten

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Mikael Aspvik

Mikael Aspvik

Försäljare

0500 201 204

mikael@asuntobjorndahl.fi

Satu Zitting

Satu Zitting

Fasighetsförmedlare AFM

050 550 5566

satu@asuntobjorndahl.fi

Mauri Peltokangas

Mauri Peltokangas

Försäljare, LVV

040 184 8878

mauri@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Fastighetsmäklare AFM, försäljningsassistent, jur.stud.

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Fastighetsmäklare AFM

010 440 2600

Irma Kemppainen

Irma Kemppainen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7385402

irma@asuntobjorndahl.fi

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Fastighetsmäklare AFM, byggmästare

050 414 5290

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Försäljningsrepresentant

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Fastighetsförmedlare AFM, Köpvittne

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Försäljare

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Antti Möttönen

Antti Möttönen

Fastighetsförmedlare AFM

040 5427932

antti@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Laura Kauppinen

Laura Kauppinen

Fastighetsförmedlare AFM

050 3508000

laura@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad & Österbotten

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Försäljare, ped mag

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Maria Häggblom

Maria Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, juris magister

010 440 2610

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Mammaledig

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Försäljningsrepresentant

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Wilma Vuorensivu

Wilma Vuorensivu

Fastighetsförmedlare AFM

044 9753938

wilma@asuntobjorndahl.fi


Vasa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Försäljningschef AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Fasighetsförmedlare AFM / Beskattning

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Föräljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Eveliina Suutari

Eveliina Suutari

Försäljningsrepresentant

050 532 4248

eveliina@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Fastighetsmäklare AFM

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi


Norra Österbotten

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

AFM, IAT, byggnadsingenjör, Köpvittne

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Jatta Aho

Jatta Aho

Fastighetsförmedlare AFM

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Fastighetsförmedlare AFM, Köpvittne

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

AFM, IAT, byggnadsingenjör, Köpvittne

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant

045 1294569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fastighetsförmedlare AFM

0405479950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Salla Lehtola

Salla Lehtola

Försäljningsrepresentant

040 4149862

salla@asuntobjorndahl.fi


Kristinestad

Ritva Koivuniemi

Ritva Koivuniemi

Förvaltningsnotarie, AFM

045 238 4530

ritva@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi


Tammerfors

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Boijan Björndahl

Boijan Björndahl

Visualiseringschef och fotograf

010 440 2600

boijan@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Fastighetsmäklare AFM, försäljningsassistent, jur.stud.

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Köpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Elina Paavola

Elina Paavola

Fotograf

010 440 2600

Niklas Tuominen

Niklas Tuominen

Remonterare

050 056 2167

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694


Björndahl Academy

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Försäljningsrepresentant

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Antti Möttönen

Antti Möttönen

Fastighetsförmedlare AFM

040 5427932

antti@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Laura Kauppinen

Laura Kauppinen

Fastighetsförmedlare AFM

050 3508000

laura@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant

045 1294569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fastighetsförmedlare AFM

0405479950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Salla Lehtola

Salla Lehtola

Försäljningsrepresentant

040 4149862

salla@asuntobjorndahl.fi

Wilma Vuorensivu

Wilma Vuorensivu

Fastighetsförmedlare AFM

044 9753938

wilma@asuntobjorndahl.fi

Eva Nyberg

Eva Nyberg

Eva-Lott Björklund

Eva-Lott Björklund

Katja Uitto

Katja Uitto

Monica Björndahl

Monica Björndahl

Victor Kangas

Victor Kangas




Ansök om jobb eller skolning hos oss!

Är du intresserad av bostäder och människor? Nu kan du bli en framgångsrik fastighetsmäklare - även utan tidigare erfarenhet!

Läs mera