Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Tutustu, ihastu, soita!

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Asunto Björndahl Helsinki – Luotettavaa kiinteistönvälitystä pääkaupunkiseudulla

30 vuoden kokemuksella asiantuntevaa ja luotettavaa asuntokauppaa. Myymme asuntosi tehokkaasti ja nopeasti. Meillä on pitkät perinteet sekä raikas ote kaupantekoon.

Hoidamme koko myyntiprosessin luotettavasti. Asuntokauppojen teon me kyllä taidamme. Saat itse olla huoletta ja tiedät asuntosi myynnin olevan meillä turvassa.

Asuntomyyntiala muuttaa muotoaan jatkuvasti. Pystymme hoitamaan asuntokaupat myös täysin virtuaalisesti, asuitpa sitten Suomessa tai ulkomailla. Jos asuntosi kaipaa somistamista, päivitämme asuntosi virtuaalistailauksen kautta.

Asuntojen myynti on meille rakas elämäntapa!



Myyntitiimi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Myyntineuvottelija

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Markku Mattila

Markku Mattila

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 151 2007

markku.mattila@asuntobjorndahl.fi

Pasi Lukkari

Pasi Lukkari

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 367 6552

pasi@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Mikael Fleege

Mikael Fleege

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 2624

mikael.fleege@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Myyntineuvottelija, Markkinointivastaava

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi


Hallinto

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Venäjän kielen tulkki, LKV, tradenomi лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Uusimmat kohteet

Maalarinkuja 3, 02650 Espoo

67.00 m2, 3h+k+s

278 000 €

Tutustu kohteeseen

Matinniitynkuja 6, 02230 Espoo

49.5 m2,

289 000 €

Tutustu kohteeseen

Merivalkama 4, 02320 Espoo

80 m2, 3h,k,parveke

219 000 €

Tutustu kohteeseen

Kirstinmäki 17, 02760 Espoo

57.5 m2,

108 000 €

Tutustu kohteeseen

Kauppakatu 16, 33210 Tampere

m2, Liikehuoneisto

1600 € / kk

Tutustu kohteeseen

Heinikontie 3, 33470 Ylöjärvi

m2, Tuotanto- / varastotila

790 € / kk

Tutustu kohteeseen

Vanha vaasantie 12, 33470 Ylöjärvi

m2,

495 € / kk

Tutustu kohteeseen

Rasulankatu 7, 33730 Tampere

m2, Tuotanto-/varastotila + 2 toimistohuonetta ja keittiö/kokoustila

2350 € / kk

Tutustu kohteeseen

Hallitie 9, 37140 Nokia

m2, Tuotanto-/varastotila

5040 € / kk

Tutustu kohteeseen

Tullimiehentie 2, 90560 Oulu

m2, Ravintola-/liikehuoneisto

1450 € / kk

Tutustu kohteeseen


Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!