Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Katso tiimimme

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Tietoa meistä

Asunto Björndahl on perheyritys, joka on tehnyt menestyksekästä asuntokauppaa ympäri Suomea jo 30 vuoden ajan.

"Uskon että meillä menee hyvin, koska meillä on rakkaus ja intohimo tähän työhön ja palava halu onnistua. Jos sinulla on hauskaa, kova draivi ja ympäröit itsesi samankaltaisilla kollegoilla, niin sinulla on parhaat mahdollisuudet onnistua.

Meillä puhutaan paljon työstä tiedostaen sen, että teemme työtä enemmän ihmisten kanssa kuin asuntojen kanssa. Luottamus ja muut inhimilliset arvot ovat meille tärkeimmät. Kun saavutat asiakkaan luottamuksen ensimmäisessä kaupassa, niin hän tulee aina takaisin. Suosituksen saaminen on kaikki kaikessa ja onnistuessasi erinomaisesti saat palautteen välittömästi."




"Asiakkaittemme odotukset ovat hyvin korkeat, eivätkä he hyväksy virheitä tai puolinaisia suorituksia. Ammattitaitoamme ja persoonallisuuttamme arvioidaan koko ajan.

Kaikki nämä lähtökohdat työn vaatimukset ja älykkäät, osaavat ja vaativat asiakkaat tekevät tästä ammatista hyvin jännittävän. Ja jos on tuloshakuinen niin kuin minä, niin tulee nopeasti intohimo tehdä onnellisia asiakkaita. Jos haluaa menestyä on pidettävä ihmisistä.

On myös hienoa luoda sellaisia työpaikkoja mihin ihmiset rakastavat tulla ja joissa he haluavat antaa asiakkailleen parasta osaamistaan.

Olen ehdottomasti onnellisin kun näen yhä uudelleen, että kollegat rakastavat tehdä töitä kanssamme ja asiakkaat pitävät onnistumisemme maagisina."

TJ Kaj Björndahl

Myyntitiimi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Myyntineuvottelija

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Markku Mattila

Markku Mattila

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 151 2007

markku.mattila@asuntobjorndahl.fi

Pasi Lukkari

Pasi Lukkari

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 367 6552

pasi@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Mikael Fleege

Mikael Fleege

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 2624

mikael.fleege@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Myyntineuvottelija, Markkinointivastaava

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi


Hallinto

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Venäjän kielen tulkki, LKV, tradenomi лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi



Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!