Toimipaikat

Kokkola & Keski-Pohjanmaa

Isokatu 5, 67100 Kokkola

010 440 2600 (myynti), 010 440 2603 (vuokraus)

kokkola@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : 09:00-17:00
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Pietarsaari & Pohjanmaa

Alholmsgatan 4, 68600 Pietarsaari

010 440 2610

pietarsaari@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Vaasa

Koulukatu 47, 65100 Vaasa

010 440 2612

vaasa@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Kannus & Suomenselän alue

Tukkitie 2, 69100 Kannus

010 440 2609

kannus@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Nivala

Toripiha 1, 85500 Nivala

010 440 2614

nivala@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Kristiinankaupunki

Salutorget 4, 64100 Kristinestad

010 440 2613

kristiinankaupunki@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan


Teemme asunnon ostamisesta vaivatonta



Oletko myymässä asuntoa?

Tiesitkö, että saat avullamme jopa 10% paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!