Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Toimipaikat

Kokkola & Keski-Pohjanmaa

Isokatu 5, 67100 Kokkola

010 440 2600 (myynti), 010 440 2603 (vuokraus)

kokkola@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : 09:00-17:00
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Pietarsaari & Pohjanmaa

Kirkkokatu 6, 68600 Pietarsaari

010 440 2610

pietarsaari@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Vaasa

Koulukatu 47, 65100 Vaasa

010 440 2612

vaasa@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Kannus & Suomenselän alue

Tukkitie 2, 69100 Kannus

010 440 2609

kannus@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Ylivieska

Valtakatu 11 L 7, 84100 Ylivieska

010 440 2614

ylivieska@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan

Kristiinankaupunki

Salutorget 4, 64100 Kristinestad

010 440 2613

kristiinankaupunki@asuntobjorndahl.fi

Toimipisteen aukioloajat:

maanantai - perjantai : sopimuksen mukaan
lauantai - sunnuntai : sopimuksen mukaan




Oletko myymässä asuntoa?

Tiesitkö, että saat avullamme jopa 10% paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!