Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Henkilökunta



Kokkola

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Myyntineuvottelija

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Myyntineuvottelija

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Tytti Laakeri

Tytti Laakeri

Myyntineuvottelija, Tradenomi, INS

044 541 5050

tytti@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Myyntineuvottelija, tradenomi Екатерина Бйорндахл менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Pietarsaari

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Kiinteistönvälittäjä LKV, Tradenomi, Taloushallinto

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi


Vaasa

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Kiinteistönvälittäjä LKV / veroasiantuntija

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Kiinteistönvälittäjä LKV, oikeust. yo.

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team Leader

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Jukka Rintamäki

Jukka Rintamäki

Myyntineuvottelija

040 509 4888

jukka@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Etelä Oy

Kappelitie 6, 02200 Espoo
Y-tunnus: 2604528-2

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä, Team Leader LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi


Markkinointi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Kiinteistönvälittäjä LKV, Tradenomi, Taloushallinto

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Kiinteistönvälittäjä LKV, myyntiassistentti, oikeust. yo.

0400 192 744

alexander@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Valokuvaus / Markkinointi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Viestintä- ja markkinointiassistentti

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Kokkola LKV Oy


Asunto Björndahl Vaasa LKV Oy





Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!