Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Henkilökunta



Kokkola

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Risto Nissilä

Risto Nissilä

Myyntineuvottelija

040 589 0717

risto.nissila@asuntobjorndahl.fi

Jenni Kaustinen

Jenni Kaustinen

Myyntineuvottelija

045 219 2869

jenni.kaustinen@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Venäjän kielen tulkki, LKV, tradenomi лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Pietarsaari

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Myyntineuvottelija

050 343 2507

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi


Vaasa

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Etelä Oy - Myynti

Fredrikinkatu 16, 00120 Helsinki
Y-tunnus: 2604528-2

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Myyntineuvottelija

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Markku Mattila

Markku Mattila

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 151 2007

markku.mattila@asuntobjorndahl.fi

Pasi Lukkari

Pasi Lukkari

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 367 6552

pasi@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Mikael Fleege

Mikael Fleege

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 2624

mikael.fleege@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Myyntineuvottelija, Markkinointivastaava

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Etelä Oy - Hallinto

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Venäjän kielen tulkki, LKV, tradenomi лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Markkinointi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Valokuvaus / Markkinointi Lastenpsykologi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Viestintä- ja markkinointiassistentti

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Kokkola LKV Oy


Asunto Björndahl Vaasa LKV Oy





Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!