Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Henkilökunta

Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Henkilökunta



Asunto Björndahl Kokkola LKV Oy

Mannerheiminaukio 2, 67100 Kokkola
Y-tunnus: 3147050-7


Kokkola

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Mari Torvi

Mari Torvi

Kiinteistönvälittäjä LKV, Myyntiassistentti, Markkinointivastaava, KiLat

0406805772

mari.torvi@asuntobjorndahl.fi

Hanna Issakainen

Hanna Issakainen

Myyntineuvottelija

044 357 3589

hanna.issakainen@asuntobjorndahl.fi

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 414 5290

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK, Helsinki, Lappi

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija, Helsinki

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Kiinteistönvälittäjä, LKV, tradenomi Venäjän kielen tulkki, лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2608

terese@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Pietarsaari

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Myyntineuvottelija

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Karita Jungar

Karita Jungar

Myyntineuvottelija

040 726 7106

karita.jungar@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Jaakko Sillanpää

Jaakko Sillanpää

Myyntineuvottelija

0451626484

jaakko.sillanpaa@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Vaasa LKV Oy

Koulukatu 47, 65100 Vaasa
Y-tunnus: 3147058-2


Vaasa

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

050 323 1006

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Markku Jussila

Markku Jussila

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, INS

040 056 3347

markku.jussila@asuntobjorndahl.fi

Alexandra Golikova

Alexandra Golikova

Myyntiassistentti

010 440 2612

alexandra.golikova@asuntobjorndahl.fi


Markkinointi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694





Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!