Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Tutustu, ihastu, soita!

Asunto Björndahl - kiinteistönvälitys on järjen ja sydämen asia

Asunto Björndahl on kiinteistönvälittäjä järjellä ja sydämellä. Jos haluat tehdä kauppaa markkinoiden parhaaseen hintaan, kannattaa valita hyvä kiinteistönvälittäjä. Asunto Björndahlille kiinteistönvälitys ei ole ainoastaan työtä, jota teemme suurella sydämellä - se on meille rakas elämäntapa.

Asunto Björndahl on laillistettu kiinteistönvälittäjä. Henkilöstöllämme on alan korkeatasoisinta osaamista YKV:n muodossa. Meiltä löydät siis avuksesi kiinteistönvälittäjät, joilla on intohimo tähän työhön, palava halu onnistua ja ammattiosaaminen, joka tekee sen mahdolliseksi. Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä.

Asunto Björndahl tekee kiinteistönvälitystä alueella Kokkola, Vaasa, Pietarsaari, Kannus, Ylivieska ja Kristiinankaupunki sekä tietysti näiden paikkakuntien lähialueilla. Lisäksi Asunto Björndahl Etelä Oy on palveluksessasi Uudellamaalla. Olemme monipuolinen kiinteistönvälittäjä. Meiltä onnistuu nopeasti ja markkinoiden parhaaseen hintaan myytävien kohteiden asunnonvälitys, mutta myös luotettava ja ripeä vuokravälitys.

Jos sinua kiinnostaa tehokas, luotettava ja ihmisläheinen kiinteistönvälitys, ota yhteyttä! Täältä löydät toimistojemme yhteystiedot Kokkolassa, Vaasassa, Pietarsaaressa ja Ylivieskassa sekä Asunto Björndahl Etelä Oy:n tiedot.

Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä



Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!



Henkilökunta

Timo Roth

Timo Roth

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

050 323 1006

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Markku Jussila

Markku Jussila

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, INS

040 056 3347

markku.jussila@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Valokuvaus / Markkinointi Lastenpsykologi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Viestintä- ja markkinointiassistentti

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Mirjam Välipakka

Mirjam Välipakka

Myyntineuvottelija, Sosionomi

040 838 4071

mirjam.valipakka@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Kiinteistönvälittäjä, LKV, tradenomi Venäjän kielen tulkki, лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Jenni Kaustinen

Jenni Kaustinen

Myyntineuvottelija

045 219 2869

jenni.kaustinen@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Mari Torvi

Mari Torvi

Myyntineuvottelija, Myyntiassistentti, KiLat

0406805772

mari.torvi@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Myyntineuvottelija

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Myyntijohtaja

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Jaakko Sillanpää

Jaakko Sillanpää

Myyntineuvottelija

0451626484

jaakko.sillanpaa@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Markkinointivastaava

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Rebecca Ågren

Rebecca Ågren

Myyntineuvottelija

040 737 5504

rebecca.agren@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Alexandra Golikova

Alexandra Golikova

Myyntiassistentti

010 440 2612

alexandra.golikova@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Kiinteistönvälittäjä LKV

0403506364

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi


Uusimmat myytävät asunnot

Veikonpolku 4 as.5, 85900 Reisjärvi

55.0m2, 2h+k+kphwc+s

35 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Mäntytie 6, 85900 Reisjärvi

101.0m2, 4h+k+2kphwc+s+alaaula+parveke+at

65 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Vestersundinkatu 3 As5, 68600 Pietarsaari

34.0m2, 1h+kk+kph / 1r+kv+bdr

32 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Mutkatie 9, 72600 Keitele

120.0m2, oh+3mh+k+khh+s+ph+at+wc

30 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Koulukatu 5 B21, 68600 Pietarsaari

49.5m2, 2h+kk+kph / 2r+kv+bdr

66 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Kauppakatu 35, 85800 Haapajärvi

180.0m2, 6h+k+kphwc+s+wc+aula

79 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Bruksgatan 72, 66810 Vöyri

93.7m2, 4h+k+kph+s+wc / 4r+k+bdr+b+wc

85 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Vanhamaantie 18, 86170 Pyhäjoki

100.0m2, 3mh+oh+k+kph+s+wc

88 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Riuttaniementie 4, 43500 Karstula

104.0m2, 3h+k+khh+kph+s+vh+wc

124 900,00 €

Tutustu kohteeseen

Itäkunnaantie 5, 68660 Pietarsaari

83.0m2, 3h+k+kph+parveke

57 500,00 €

Tutustu kohteeseen

Seuraava esittely

26.11.2022 klo 12:00-12:30

Tervetuloa esittelyymme, talo rantatontilla.

Leppäistentie 7, 85900 Haapajärvi

omakotitalo, 178.0m2, 1978
5h+k+th+khh+kph+s+2wc+vh+kellari

193 000,00 €

Tutustu kohteeseen