Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Tutustu, ihastu, soita!

Asunto Björndahl - kiinteistönvälitys on järjen ja sydämen asia

Asunto Björndahl on kiinteistönvälittäjä järjellä ja sydämellä. Jos haluat tehdä kauppaa markkinoiden parhaaseen hintaan, kannattaa valita hyvä kiinteistönvälittäjä. Asunto Björndahlille kiinteistönvälitys ei ole ainoastaan työtä, jota teemme suurella sydämellä - se on meille rakas elämäntapa.

Asunto Björndahl on laillistettu kiinteistönvälittäjä. Henkilöstöllämme on alan korkeatasoisinta osaamista YKV:n muodossa. Meiltä löydät siis avuksesi kiinteistönvälittäjät, joilla on intohimo tähän työhön, palava halu onnistua ja ammattiosaaminen, joka tekee sen mahdolliseksi. Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä.

Asunto Björndahl tekee kiinteistönvälitystä alueella Kokkola, Vaasa, Pietarsaari, Kannus, Ylivieska ja Kristiinankaupunki sekä tietysti näiden paikkakuntien lähialueilla. Lisäksi Asunto Björndahl Etelä Oy on palveluksessasi Uudellamaalla. Olemme monipuolinen kiinteistönvälittäjä. Meiltä onnistuu nopeasti ja markkinoiden parhaaseen hintaan myytävien kohteiden asunnonvälitys, mutta myös luotettava ja ripeä vuokravälitys.

Jos sinua kiinnostaa tehokas, luotettava ja ihmisläheinen kiinteistönvälitys, ota yhteyttä! Täältä löydät toimistojemme yhteystiedot Kokkolassa, Vaasassa, Pietarsaaressa ja Ylivieskassa sekä Asunto Björndahl Etelä Oy:n tiedot.

Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä



Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!



Henkilökunta

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Myyntineuvottelija

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Mikael Fleege

Mikael Fleege

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 2624

mikael.fleege@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Venäjän kielen tulkki, LKV, tradenomi лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Pasi Lukkari

Pasi Lukkari

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 367 6552

pasi@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Myyntineuvottelija, Markkinointivastaava

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jenni Kaustinen

Jenni Kaustinen

Myyntineuvottelija

045 219 2869

jenni.kaustinen@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Rebecca Ågren

Rebecca Ågren

Myyntineuvottelija

040 737 5504

rebecca.agren@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Valokuvaus / Markkinointi Lastenpsykologi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Viestintä- ja markkinointiassistentti

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Myyntineuvottelija

050 343 2507

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi


Uusimmat myytävät asunnot

Kiljanrannantie 73, 85900 Reisjärvi

133.5m2, 5h+k+wc+kph/khh+yläaula+wc+s+verstas+vr

155 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Pohjoiskuja 2A, 67100 Kokkola

88.0m2, 3h+k+khh+kph+2wc+s

245 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Karttutie 7, 44500 Viitasaari

110.0m2, 4h+k+tk+vh+wc+kph+s+lämmin varasto+autokatos+autotalli

99 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Pirskerintie 472, 68320 Kokkola

172.0m2, 4-5h+k+pukuh+khh+kph+s+2wc+2vh+et +parveke+kuisti+terassi +halli-, autotalli- ja piharakennuksia

339 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Lappfjärdsvägen 865, 64300 Kristiinankaupunki

155.0m2, 6r+k - 6h+k

60 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Matkanivantie 915, 86510 Oulainen

m2, omakotitalotontti, purkukuntoisella rakennuksella

1,00 €

Tutustu kohteeseen

Lääkärinkatu 20 A1, 67100 Kokkola

50.0m2, 2h+k

68 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Puutarhatie 123, 44630 Viitasaari

191.0m2, 6h+k+tk+s+ph+kh+rantasauna

235 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Pikonmäentie 13, 72600 Keitele

99.0m2, 4h+k+wc+s+ph+kellari

175 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Rönöntie 8 E, 85900 Reisjärvi

71.0m2, 3h+k+kphwc+vh

30 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Seuraava esittely

05.07.2022 klo 17:00-17:30

Ensiesittely!

Yrjönkuja 5 as 5, 44500 Viitasaari

rivitalo, 64.0m2, 1984
2h+k+s+ph/wc+vh

59 000,00 €

Tutustu kohteeseen