Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Kiinteistönvälitys Asunto Björndahl | Kokkola, Vaasa

Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Tutustu, ihastu, soita!

Asunto Björndahl - kiinteistönvälitys on järjen ja sydämen asia

Asunto Björndahl on kiinteistönvälittäjä järjellä ja sydämellä. Jos haluat tehdä kauppaa markkinoiden parhaaseen hintaan, kannattaa valita hyvä kiinteistönvälittäjä. Asunto Björndahlille kiinteistönvälitys ei ole ainoastaan työtä, jota teemme suurella sydämellä - se on meille rakas elämäntapa.

Asunto Björndahl on laillistettu kiinteistönvälittäjä. Henkilöstöllämme on alan korkeatasoisinta osaamista YKV:n muodossa. Meiltä löydät siis avuksesi kiinteistönvälittäjät, joilla on intohimo tähän työhön, palava halu onnistua ja ammattiosaaminen, joka tekee sen mahdolliseksi. Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä.

Asunto Björndahl tekee kiinteistönvälitystä alueella Kokkola, Pietarsaari, Vaasa, Kristiinankaupunki, Kannus ja Ylivieska sekä tietysti näiden paikkakuntien lähialueilla. Olemme monipuolinen kiinteistönvälittäjä. Meiltä onnistuu nopeasti ja markkinoiden parhaaseen hintaan myytävien kohteiden asunnonvälitys, mutta myös luotettava ja ripeä vuokravälitys.

Jos sinua kiinnostaa tehokas, luotettava ja ihmisläheinen kiinteistönvälitys, ota yhteyttä! Täältä löydät toimistojemme yhteystiedot Kokkolassa, Vaasassa, Pietarsaaressa ja Ylivieskassa.

Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä



Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!



Henkilökunta

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2608

terese@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Omistaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

Johan Enlund

Johan Enlund

Myyntineuvottelija

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Jaakko Sillanpää

Jaakko Sillanpää

Kiinteistönvälittäjä LKV

0451626484

jaakko.sillanpaa@asuntobjorndahl.fi

Roy Jakobsson

Roy Jakobsson

Kiinteistönvälittäjä LKV, PTM, Kaupanvahvistaja

050 364 5111

roy@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija, Helsinki

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Karita Jungar

Karita Jungar

Myyntineuvottelija

040 726 7106

karita.jungar@asuntobjorndahl.fi

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 414 5290

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Marko Marjeta

Marko Marjeta

Myyntineuvottelija

040 123 9804

marko.marjeta@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Hanna Issakainen

Hanna Issakainen

Myyntineuvottelija

044 357 3589

hanna.issakainen@asuntobjorndahl.fi

Mari Torvi

Mari Torvi

Kiinteistönvälittäjä LKV, Myyntiassistentti, Markkinointivastaava, KiLat

0406805772

mari.torvi@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK, Helsinki, Lappi

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Kiinteistönvälittäjä, LKV, tradenomi Venäjän kielen tulkki, лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi


Uusimmat myytävät asunnot

Sahrapolku 6, 67600 Kokkola

62m2, 2mh+tupak+kph+s+autotalli

178 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Keskustie 85, 43900 Kinnula

124m2, 4h+k+phwc+s+w

16 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Isolahdentie 9 A 7, 65230 Vaasa

85m2, 3H + K + SAUNA

119 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Kanteleenkatu 5, 84100 Ylivieska

145m2, 4mh+oh+k+kph+s+kh

215 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Metsäkanankuja 1, 67800 Kokkola

115m2, 4h+k+kph+s

97 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Vanha tie 122, 64490 Kristiinankaupunki

150m2, 4r+stugkök+bdr/b+wc+hall+farstu+vindsrum- 3h+tupak.+kph/s+wc+eteinen+kuisti+vinttih.

68 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Juhanintie 18, 65300 Vaasa

120m2, 4H + K + S + KHH + 3xWC + AUTO- TALLI JA KATOS

279 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Smedisgränd 7, 66800 Oravais

119.5m2, 4r+k+bdr/b+wc+garage / 4h+k+kph/s+wc+autotalli

69 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Ketunkatu 8 A 14, 65350 Vaasa

89m2, 3-4H+K+S+LASITETTUPARVEKE

289 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Patanantie 179, 69850 Patana

135m2, 4-5h+k+kph+s+wc+et+at

69 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Seuraava esittely

28.05.2024 klo 16:30-17:00

Isolahdentie 9 A 7, 65230 Vaasa

rivitalo, 85m2, 1977
3H + K + SAUNA

119 000,00 €

Tutustu kohteeseen