Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Tutustu, ihastu, soita!

Asunto Björndahl - kiinteistönvälitys on järjen ja sydämen asia

Asunto Björndahl Oy LKV on kiinteistönvälittäjä järjellä ja sydämellä. Jos haluat tehdä kauppaa markkinoiden parhaaseen hintaan, kannattaa valita hyvä kiinteistönvälittäjä. Asunto Björndahlille kiinteistönvälitys ei ole ainoastaan työtä, jota teemme suurella sydämellä - se on meille rakas elämäntapa.

Asunto Björndahl on laillistettu kiinteistönvälittäjä. Henkilöstöllämme on alan korkeatasoisinta osaamista YKV:n muodossa. Meiltä löydät siis avuksesi kiinteistönvälittäjät, joilla on intohimo tähän työhön, palava halu onnistua ja ammattiosaaminen, joka tekee sen mahdolliseksi. Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä.

Asunto Björndahl tekee kiinteistönvälitystä alueella Kokkola, Vaasa, Pietarsaari, Kannus, Ylivieska ja Kristiinankaupunki sekä tietysti näiden paikkakuntien lähialueilla. Lisäksi Asunto Björndahl Etelä Oy on palveluksessasi Uudellamaalla. Olemme monipuolinen kiinteistönvälittäjä. Meiltä onnistuu nopeasti ja markkinoiden parhaaseen hintaan myytävien kohteiden asunnonvälitys, mutta myös luotettava ja ripeä vuokravälitys.

Jos sinua kiinnostaa tehokas, luotettava ja ihmisläheinen kiinteistönvälitys, ota yhteyttä! Täältä löydät toimistojemme yhteystiedot Kokkolassa, Vaasassa, Pietarsaaressa, Kannuksessa, Ylivieskassa ja Kristiinankaupungissa sekä Asunto Björndahl Etelä Oy:n tiedot.

Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä



Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!



Henkilökunta

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Myyntineuvottelija

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV, tradenomi лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Markku Mattila

Markku Mattila

Team Leader

040 151 2007

markku.mattila@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Kiinteistönvälittäjä LKV, oikeust. yo.

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Jukka Rintamäki

Jukka Rintamäki

Myyntineuvottelija

040 509 4888

jukka@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Viestintä- ja markkinointiassistentti

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Valokuvaus / Markkinointi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team Leader

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi


Uusimmat myytävät asunnot

Ankarvägen 7 B, 68620 Pietarsaari

78.0m2, 3h+k+kph+s+wc / 3r+k+bdr+b

80 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Honkatie 20H, 67200 Kokkola

85.5m2, 4h+k+kph+s+at

87 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Tammitie 9 A1, 84100 Ylivieska

50.0m2, 2h+keittiötila+kphwc+s+terassi

85 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Kiveläntie 191, 69950 Perho

125.0m2, 4-5h+k+kph+s+wc+vh +autosuoja/varasto/eläinsuoja ja ulkosaunarakennus

136 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Välikatu 12, 65100 Vaasa

225.0m2, 7h+k+sauna

520 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Rautiontie 795, 69100 Kannus

145.0m2, 3mh+oh+k+khh+kph+s

213 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Stormossintie 34, 66280 Korsnäs

69.0m2, 3h/r+k

10 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Jepuantie 225, 66830 Vöyri

121.5m2, 5h+k/k+s/b

51 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Kustaa Aadolfin katu 63, 67200 Kokkola

m2, 4 huoneistoa 52m2

260 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Korpintie 10 A57, 67100 Kokkola

27.0m2, 1H+KT+Lasitettuparveke

129 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Seuraava esittely

05.02.2022 klo 12:00-13:00

Lämpimästi tervetuloa tutustumaan tähän kodikkaaseen taloon!

Karjalahdentie 44, 85800 Haapajärvi

omakotitalo, 145.0m2, 1984
5h+k+khh+kph+s

124 000,00 €

Tutustu kohteeseen