Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Tutustu, ihastu, soita!

Tutustu, ihastu, soita!

Asunto Björndahl - kiinteistönvälitys on järjen ja sydämen asia

Asunto Björndahl Oy LKV on kiinteistönvälittäjä järjellä ja sydämellä. Jos haluat tehdä kauppaa markkinoiden parhaaseen hintaan, kannattaa valita hyvä kiinteistönvälittäjä. Asunto Björndahlille kiinteistönvälitys ei ole ainoastaan työtä, jota teemme suurella sydämellä - se on meille rakas elämäntapa.

Asunto Björndahl on laillistettu kiinteistönvälittäjä. Henkilöstöllämme on alan korkeatasoisinta osaamista YKV:n muodossa. Meiltä löydät siis avuksesi kiinteistönvälittäjät, joilla on intohimo tähän työhön, palava halu onnistua ja ammattiosaaminen, joka tekee sen mahdolliseksi. Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä.

Asunto Björndahl tekee kiinteistönvälitystä alueella Kokkola, Vaasa, Pietarsaari, Kannus, Ylivieska ja Kristiinankaupunki sekä tietysti näiden paikkakuntien lähialueilla. Lisäksi Asunto Björndahl Etelä Oy on palveluksessasi Uudellamaalla. Olemme monipuolinen kiinteistönvälittäjä. Meiltä onnistuu nopeasti ja markkinoiden parhaaseen hintaan myytävien kohteiden asunnonvälitys, mutta myös luotettava ja ripeä vuokravälitys.

Jos sinua kiinnostaa tehokas, luotettava ja ihmisläheinen kiinteistönvälitys, ota yhteyttä! Täältä löydät toimistojemme yhteystiedot Kokkolassa, Vaasassa, Pietarsaaressa, Kannuksessa, Ylivieskassa ja Kristiinankaupungissa sekä Asunto Björndahl Etelä Oy:n tiedot.

Asunto Björndahl - kun järki ja sydän puhuvat samaa kieltä



Oletko myymässä?

Tiesitkö, että saat meidän avullamme paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!



Henkilökunta

Alexander Junell

Alexander Junell

Kiinteistönvälittäjä LKV, myyntiassistentti, oikeust. yo.

0400 192 744

alexander@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Valokuvaus / Markkinointi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Viestintä- ja markkinointiassistentti

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Myyntineuvottelija

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Kiinteistönvälittäjä LKV, oikeust. yo.

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team Leader

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, LKV, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Jukka Rintamäki

Jukka Rintamäki

Myyntineuvottelija

040 509 4888

jukka@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Myyntineuvottelija

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Myyntineuvottelija, tradenomi Екатерина Бйорндахл менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä, Team Leader LKV, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS, Kaupanvahvistaja

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Myyntineuvottelija

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, LVV, RKM, TJ, Kaupanvahvistaja

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Tytti Laakeri

Tytti Laakeri

Myyntineuvottelija, Tradenomi, INS

044 541 5050

tytti@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Kiinteistönvälittäjä LKV, Tradenomi, Taloushallinto

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Kiinteistönvälittäjä LKV, oikeust. yo.

040 192 1275

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Kiinteistönvälittäjä LKV / veroasiantuntija

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi


Uusimmat myytävät asunnot

Rautatiekatu 15 as 38, 84100 Ylivieska

90.0m2, 4h + k + vh + kph + s + wc + takka

112 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Rantatie 4 as.1, 85900 Reisjärvi

82.5m2, 4h+k+s

46 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Kourujärventie 22, 67500 Kokkola

129.0m2, 5-6h+k+kph+s+wc +autotalli

145 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Syvälahdenkatu 10, 68600 Pietarsaari

m2, 3h+k+wc+kellarissa suna ja at / 3r+k+wc+i källare bastu och garage

69 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Kannustie 434, 69300 Toholampi

80.0m2, 2mh+k+oh+vh+wc+kph+s

39 900,00 €

Tutustu kohteeseen

Vanhatie 1, 68240 Kokkola

170.0m2, 5h+2k+kph+s+2wc+liiketila+autotalli ja autokatos

39 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Vestersundinkatu 9 C 15, 68620 Pietarsaari

82.0m2, 3h+k+kph+wc/3r+k+bdr+wc

60 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Koulurinne 21 A4 D, 64100 Kristiinankaupunki

58.5m2, 2h+k+kph/s - 2r+k+bdr/b

51 500,00 €

Tutustu kohteeseen

Hakalahdenkatu 71 A 16, 67100 Kokkola

87.0m2, 4h+k+kph+s+wc

239 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Haapaniementie 48, 44500 Viitasaari

200.0m2, 5h+k+rh+2wc/kph+s+erillinen kolmio

149 000,00 €

Tutustu kohteeseen

Seuraava esittely

24.10.2021 klo 13:00-13:30

Tervetuloa esittelyyn

Prunninpolku 3, 69600 Kaustinen

omakotitalo, 91.0m2, 2011
3h+k+khh+kph+s+wc +autokatos ja varasto

169 000,00 €

Tutustu kohteeseen