Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Henkilökunta



Kokkola & Keski-Pohjanmaa

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Mikael Aspvik

Mikael Aspvik

Myyntineuvottelija

0500 201 204

mikael@asuntobjorndahl.fi

Satu Zitting

Satu Zitting

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 550 5566

satu@asuntobjorndahl.fi

Mauri Peltokangas

Mauri Peltokangas

Myyntineuvottelija, LVV

040 184 8878

mauri@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Kiinteistönvälittäjä LKV, myyntiassistentti, oikeust. yo.

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2600

Irma Kemppainen

Irma Kemppainen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7385402

irma@asuntobjorndahl.fi

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Kiinteistönvälittäjä LKV, RKM

050 414 5290

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Myyntineuvottelija

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kaupanvahvistaja

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Myyntineuvottelija

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Antti Möttönen

Antti Möttönen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 5427932

antti@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Myyntineuvottelija

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Laura Kauppinen

Laura Kauppinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 3508000

laura@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Pietarsaari & Pohjanmaa

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, KTM, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Myyntineuvottelija, kasvatustieteen maisteri

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Maria Häggblom

Maria Häggblom

Kiinteistönvälittäjä LKV, oikeustieteen maisteri

010 440 2610

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Äitiyslomalla

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Myyntineuvottelija

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Wilma Vuorensivu

Wilma Vuorensivu

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 9753938

wilma@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Vaasa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Myyntijohtaja LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Kiinteistönvälittäjä LKV / Veroasiantuntija

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Eveliina Suutari

Eveliina Suutari

Myyntineuvottelija

050 532 4248

eveliina@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Suomenselän alue

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

Kiinteistönvälittäjä LKV, IAT, rak.ins. Kaupanvahvistaja

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Jatta Aho

Jatta Aho

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kaupanvahvistaja

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

Kiinteistönvälittäjä LKV, IAT, rak.ins. Kaupanvahvistaja

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Myyntineuvottelija

045 1294569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

0405479950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Salla Lehtola

Salla Lehtola

Myyntineuvottelija

040 4149862

salla@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Kristiinankaupunki

Ritva Koivuniemi

Ritva Koivuniemi

Hallintonotaari, LKV

045 238 4530

ritva@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Kiinteistönvälittäjä LKV, Kiat

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Tampere

Timo Roth

Timo Roth

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Markkinointi

Boijan Björndahl

Boijan Björndahl

Visuaalinen johtaja ja valokuvaaja

010 440 2600

boijan@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Kiinteistönvälittäjä LKV, myyntiassistentti, oikeust. yo.

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Elina Paavola

Elina Paavola

Valokuvaaja

010 440 2600

Niklas Tuominen

Niklas Tuominen

Remonttimies

050 056 2167

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuaalinen konsultti, valokuvaaja

0400 566 694

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Björndahl Academy

Valmentaa lupaavista loistaviksi 1095 päivässä.

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Myyntineuvottelija

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Antti Möttönen

Antti Möttönen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 5427932

antti@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Myyntineuvottelija

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Laura Kauppinen

Laura Kauppinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 3508000

laura@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Myyntineuvottelija

045 1294569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

0405479950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Salla Lehtola

Salla Lehtola

Myyntineuvottelija

040 4149862

salla@asuntobjorndahl.fi

Wilma Vuorensivu

Wilma Vuorensivu

Kiinteistönvälittäjä LKV

044 9753938

wilma@asuntobjorndahl.fi

Eva Nyberg

Eva Nyberg

Eva-Lott Björklund

Eva-Lott Björklund

Katja Uitto

Katja Uitto

Monica Björndahl

Monica Björndahl

Victor Kangas

Victor Kangas




Hae meille töihin tai koulutukseen!

Tykkäätkö ihmisistä ja asunnoista? Nyt voit ryhtyä menestyväksi kiinteistönvälittäjäksi - jopa ilman aiempaa kokemusta!

Lue lisää