Henkilökunta



Kokkola & Keski-Pohjanmaa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä, LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Mauri Peltokangas

Mauri Peltokangas

Myyntineuvottelija, LVV

040 184 8878

mauri@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Asiantuntija, Kiinteistösijoittaminen KTM, LKV

010 440 2600

myynti@asuntobjorndahl.fi

Stefan Knuts

Stefan Knuts

Myyntineuvottelija

040 561 5082

stefan@asuntobjorndahl.fi

Mikael Aspvik

Mikael Aspvik

Myyntineuvottelija

0500 201 204

mikael@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Pietarsaari & Pohjanmaa

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Myyntineuvottelija, ped mag

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Vaasa

Mikko Muhonen

Mikko Muhonen

Vaasan konttorinjohtaja, LKV

045 176 2050

mikko@asuntobjorndahl.fi

Mia Salonen

Mia Salonen

Myyntineuvottelija

040 553 7794

mia@asuntobjorndahl.fi

Kent Haldin

Kent Haldin

Myyntineuvottelija

050 576 7603

kent@asuntobjorndahl.fi

Niklas Tuominen

Niklas Tuominen

Myyntineuvottelija

050 056 2167

niklas@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Harjunen

Vuokko Harjunen

Kiinteistönvälittäjä LKV / Veroasiantuntija

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Kannus & Suomenselän alue

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Myyntineuvottelija

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Paula Karttunen

Paula Karttunen

Myyntineuvottelija

045 140 6597

paula@asuntobjorndahl.fi

Minna Visuri

Minna Visuri

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 745 6955

minna@asuntobjorndahl.fi

Jatta Mantila

Jatta Mantila

Myyntineuvottelija

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Nivala

Minna Visuri

Minna Visuri

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 745 6955

minna@asuntobjorndahl.fi

Jatta Mantila

Jatta Mantila

Myyntineuvottelija

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi


Kristiinankaupunki

Ritva Koivuniemi

Ritva Koivuniemi

Hallintonotaari, LKV

045 238 4530

ritva@asuntobjorndahl.fi

Peter Nygård

Peter Nygård

Myyntineuvottelija

010 440 2613

peter@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Myyntiassistentti

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi


Markkinointi & koulutus

Boijan Björndahl

Boijan Björndahl

Visuaalinen johtaja, ped kand

010 440 2600

boijan@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Myyntiassistentti

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Kari Ollikainen

Kari Ollikainen

Senior advisor

010 440 2600

kari@asuntobjorndahl.fi

Julia Fesiuk

Julia Fesiuk

Valokuvaaja, Myyntiassistentti

010 440 2600

julia@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi




Teemme asunnon ostamisesta vaivatonta



Oletko myymässä asuntoa?

Tiesitkö, että saat avullamme jopa 10% paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!