Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Henkilökunta



Kokkola & Keski-Pohjanmaa

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Stefan Knuts

Stefan Knuts

Myyntineuvottelija, KiAT

040 561 5082

stefan@asuntobjorndahl.fi

Mikael Aspvik

Mikael Aspvik

Myyntineuvottelija

0500 201 204

mikael@asuntobjorndahl.fi

Satu Zitting

Satu Zitting

Kiinteistönvälittäjä LKV

050 550 5566

satu@asuntobjorndahl.fi

Mauri Peltokangas

Mauri Peltokangas

Myyntineuvottelija, LVV

040 184 8878

mauri@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2600

Irma Kemppainen

Irma Kemppainen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7385402

irma@asuntobjorndahl.fi

Eeva-Liisa Heikkilä

Eeva-Liisa Heikkilä

Myyntineuvottelija

050 370 5983

eeva-liisa@asuntobjorndahl.fi

Marleena Tilus

Marleena Tilus

Taloushallinto, LVV, HTM, ITS

010 440 2607

marleena@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Pietarsaari & Pohjanmaa

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Myyntineuvottelija, ped mag

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Myyntineuvottelija

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Maria Häggblom

Maria Häggblom

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2610

Dennis Rönn

Dennis Rönn

Myyntineuvottelija, Rakennusinsinööri

050 558 7262

dennis@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Myyntineuvottelija

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Vaasa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Myyntijohtaja LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Kent Haldin

Kent Haldin

Myyntineuvottelija

050 576 7603

kent@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Kiinteistönvälittäjä LKV / Veroasiantuntija

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Eveliina Suutari

Eveliina Suutari

Myyntineuvottelija

050 532 4248

eveliina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Suomenselän alue

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Myyntineuvottelija

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

LKV, IAT, rakennusinsinööri, kaupanvahvistaja

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi

Jutta Haaraniemi

Jutta Haaraniemi

Myyntineuvottelija

040 966 2860

jutta@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Jatta Aho

Jatta Aho

Myyntineuvottelija

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Kristiinankaupunki

Ritva Koivuniemi

Ritva Koivuniemi

Hallintonotaari, LKV

045 238 4530

ritva@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Myyntineuvottelija

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Tampere

Timo Roth

Timo Roth

Kiinteistönvälittäjä LKV

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Jussi Kiiskilä

Jussi Kiiskilä

Myyntineuvottelija

040 090 8963

jussi@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Markkinointi & Björndahl Academy

Boijan Björndahl

Boijan Björndahl

Visuaalinen johtaja ja valokuvaaja

010 440 2600

boijan@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Myyntiassistentti

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Kari Ollikainen

Kari Ollikainen

Senior advisor

010 440 2600

kari@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Valokuvaaja / Media-assistentti

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Elina Paavola

Elina Paavola

Valokuvaaja

010 440 2600

Niklas Tuominen

Niklas Tuominen

Remonttimies

050 056 2167

Anthony Hannus

Anthony Hannus

Markkinoija

040 5311 734

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Perustaja, LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi






Oletko myymässä asuntoa?

Tiesitkö, että saat avullamme jopa 10% paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!