Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.


Hakijan tiedot

Suku- ja etunimet*
Puhelinnumero*
Sähköpostiosoite*
Nykyinen katuosoite
Postinro ja toimipaikka
Työ-/opiskelupaikka
Syntymäaika
Ammatti
Maksuhäiriöitä*
Ei Kyllä

Nykyisen vuokranantajan tiedot

Vuokranantajan nimi
Puhelinnumero

Asuntotoivomukset

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Muita toivomuksia

Henkilökunta



Kokkola & Keski-Pohjanmaa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Konttorinjohtaja, YKV, LKV, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Mauri Peltokangas

Mauri Peltokangas

Myyntineuvottelija, LVV

040 184 8878

mauri@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Kiinteistönvälittäjä LKV, KTM, vuokravälitys ja kiinteistösijoittaminen

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Stefan Knuts

Stefan Knuts

Myyntineuvottelija, KiAT

040 561 5082

stefan@asuntobjorndahl.fi

Mikael Aspvik

Mikael Aspvik

Myyntineuvottelija

0500 201 204

mikael@asuntobjorndahl.fi

Satu Zitting

Satu Zitting

Myyntineuvottelija

050 550 5566

satu@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2600

Irma Kemppainen

Irma Kemppainen

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 7385402

irma@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Pietarsaari & Pohjanmaa

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Myyntineuvottelija, ped mag

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Myyntineuvottelija

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Marketta Salimäki

Marketta Salimäki

Myyntineuvottelija

040 5749848

marketta@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Myyntineuvottelija

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Maria Häggblom

Maria Häggblom

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2610

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Vaasa

Mikko Muhonen

Mikko Muhonen

Vaasan konttorinjohtaja, LKV

045 176 2050

mikko@asuntobjorndahl.fi

Mia Salonen

Mia Salonen

Myyntineuvottelija

040 553 7794

mia@asuntobjorndahl.fi

Kent Haldin

Kent Haldin

Myyntineuvottelija

050 576 7603

kent@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Harjunen

Vuokko Harjunen

Kiinteistönvälittäjä LKV / Veroasiantuntija

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Myyntiassistentti

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Kannus & Suomenselän alue

Raija Kangas

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Myyntineuvottelija

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Kiinteistönvälittäjä LKV

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Paula Karttunen

Paula Karttunen

Myyntineuvottelija

045 140 6597

paula@asuntobjorndahl.fi

Minna Visuri

Minna Visuri

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 745 6955

minna@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Myyntineuvottelija

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

LKV, RKM, TJ

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Nivala

Minna Visuri

Minna Visuri

Kiinteistönvälittäjä, LKV

040 745 6955

minna@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Myyntineuvottelija

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi


Kristiinankaupunki

Ritva Koivuniemi

Ritva Koivuniemi

Hallintonotaari, LKV

045 238 4530

ritva@asuntobjorndahl.fi

Peter Nygård

Peter Nygård

Myyntineuvottelija

010 440 2613

peter@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Myyntineuvottelija

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi


Markkinointi & koulutus

Boijan Björndahl

Boijan Björndahl

Visuaalinen johtaja ja valokuvaaja

010 440 2600

boijan@asuntobjorndahl.fi

Jatta Mantila

Jatta Mantila

Myyntineuvottelija (äitiyslomalla)

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Myyntiassistentti

010 440 2600

alexander@asuntobjorndahl.fi

Kari Ollikainen

Kari Ollikainen

Senior advisor

010 440 2600

kari@asuntobjorndahl.fi

Julia Fesiuk

Julia Fesiuk

Valokuvaaja, Myyntiassistentti

010 440 2600

julia@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Kaupanvahvistaja

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Sanna Oja

Sanna Oja

Sisustaja

010 440 2600

sanna.oja@kotinet.com

Elina Paavola

Elina Paavola

Valokuvaaja

010 440 2600

Niklas Tuominen

Niklas Tuominen

Remonttimies

050 056 2167






Oletko myymässä asuntoa?

Tiesitkö, että saat avullamme jopa 10% paremman hinnan asunnostasi?
Soita 010 440 2600010 440 2600 tai jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä!