Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Personal | Asunto Björndahl

Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Personal



Asunto Björndahl Kokkola LKV Oy

Mannerhemsplatsen 2, 67100 Karleby
FO-nummer: 3147050-7


Karleby

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Fastighetsmäklare AFM

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Fastighetsmäklare AFM

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Hanna Issakainen

Hanna Issakainen

Försäljningsrepresentant

044 357 3589

hanna.issakainen@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsmäklare AFM, MBA, YTK, Helsingfors, Lappland

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant, Helsingfors

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Fastighetsmäklare Rysk tolk, AFM, tradenom лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2608

terese@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Försäljningsrepresentant

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Karita Jungar

Karita Jungar

Försäljningsrepresentant

040 726 7106

karita.jungar@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Jaakko Sillanpää

Jaakko Sillanpää

Fastighetsmäklare AFM

0451626484

jaakko.sillanpaa@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Vaasa LKV Oy

Skolhusgatan 47, 65100 Vasa
Fo-nummer: 3147058-2


Vasa

Roy Jakobsson

Roy Jakobsson

Fastighetsmäklare AFM, AHF, Köpvittne

050 364 5111

roy@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Marko Marjeta

Marko Marjeta

Försäljningsrepresentant

040 123 9804

marko.marjeta@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!