Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Personal



Karleby

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Försäljningsrepresentant

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Tytti Laakeri

Tytti Laakeri

Försäljningsrepresentant, Tradenom, INS

044 541 5050

tytti@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Бйорндахл менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, Tradenom, Ekonomiförvaltning

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi


Vasa

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Föräljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Fastighetsmäklare AFM

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Fastighetsmäklare AFM, jur.stud.

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team Leader

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Jukka Rintamäki

Jukka Rintamäki

Försäljningsrepresentant

040 509 4888

jukka@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Etelä Oy

Kapellvägen 6, 02200 Esbo
FO-nummer: 2604528-2

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsförmedlare, Team Leader AFM, MBA, kand. i samhällsvetenskaper

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, Tradenom, Ekonomiförvaltning

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Fastighetsmäklare AFM, försäljningsassistent, jur. stud.

0400 192 744

alexander@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Köpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Fotografering / Marknadsföring

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Kokkola LKV Oy


Asunto Björndahl Vaasa LKV Oy





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!