Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Personal



Asunto Björndahl Kokkola LKV Oy

Storgatan 5, 67100 Karleby
FO-nummer: 3147050-7


Karleby

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Fastighetsmäklare AFM

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Fastighetsmäklare AFM

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Jenni Kaustinen

Jenni Kaustinen

Försäljningsrepresentant

045 219 2869

jenni.kaustinen@asuntobjorndahl.fi

Rebecca Ågren

Rebecca Ågren

Försäljningsrepresentant

040 737 5504

rebecca.agren@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Fastighetsmäklare Rysk tolk, AFM, tradenom лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Försäljningsrepresentant

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Vaasa LKV Oy

Skolhusgatan 47, 65100 Vasa
Fo-nummer: 3147058-2


Vasa

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

050 323 1006

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Försäljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Etelä Oy

Fredriksgatan 16, 00120 Helsingfors
FO-nummer: 2604528-2


Helsingfors - Försäljning

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsmäklare AFM, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Försäljningsrepresentant

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Försäljningsrepresentant

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi


Helsingfors - Administrering

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Fastighetsmäklare Rysk tolk, AFM, tradenom лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Fotografering / Marknadsföring Barnpsykolog





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!