Tee vuokrahakemus

Täytä vähintään nimesi sekä puhelinnumerosi ja/tai s-posti osoitteesi.

Talotyyppi
Kerrostalo Rivi- tai paritalo Omakotitalo
Huoneistotyyppi
Yksiö Kaksio Kolmio Neliö
Kaupunki
Kaupunginosa
Muuttopäivä

Asunnon koko
m2 - m2
Asunnon vuokra
-
Kerro lyhyesti, miksi juuri sinä olisit hyvä vuokralainen.

Hakijoiden luottotiedot tarkistetaan

Oletko myymässä?
Pyydä nopeaa ja tarkkaa arviointia!

Oletko myymässä?

Jätä yhteystietosi, niin otamme yhteyttä. Saat nopean ja tarkan arvioinnin.

Soita!

Voimatie 20, 65520 Vaasa

Voimatie 20, Tuovilassa, tarjoaa ainutlaatuisen mahdollisuuden niille, jotka etsivät projektikohdetta rauhalliselta maaseudulta. Tämä vuonna 1930 rakennettu puutalo sijaitsee omalla 3742 m² tontilla ja myydään purettavaksi, mikä antaa vapauden suunnitella ja rakentaa unelmien kodin alusta alkaen. Tontilla on jo valmiina sähkö- ja vesiliittymät.

Vaikka talo on purkukuntoinen, sen sijainti on erinomainen. Alueella on hyvät liikenneyhteydet, ja kaikki arjen palvelut, kuten koulut ja päiväkodit, ovat lähellä. Tämä tekee siitä ihanteellisen paikan perheille tai niille, jotka arvostavat luonnonläheisyyttä ja rauhallista elinympäristöä.

Tontilla on myös pihasauna, joka tuo lisäarvoa ja mahdollisuuksia esimerkiksi kesäpäivien rentoutumiseen.

Tartu tilaisuuteen ja luo tästä paikasta juuri sellainen koti kuin olet aina halunnut!

Soita ja varaa oma esittelyaikasi! Robert Hast 044 3410 291

-------------------------------------------------

Voimatie 20 i Tuovila erbjuder en unik möjlighet för dig som söker ett projekt i en lugn lantlig miljö.
Detta trähus från 1930 står på en egen tomt om 3 742 m² och säljs för rivning, vilket ger full frihet att planera och bygga ditt drömhem från grunden. Tomten har redan både el- och vattenanslutningar.

Trots att huset är i rivningsskick är läget utmärkt. Området har goda trafikförbindelser och alla vardagliga tjänster – såsom skolor och daghem – finns nära till hands. Det gör platsen idealisk för familjer eller för dig som uppskattar naturens närhet och en rofylld boendemiljö.

På tomten finns även en gårdsbastu som ger mervärde och möjligheter till avkoppling under sommarens varma dagar.

Ta chansen och skapa precis det hem du alltid drömt om!

Ring och boka din egen visning:

Robert Hast 044 3410 291

Näin saat parhaan hinnan asunnostasi - Lataa opas!

Vältä sudenkuopat ja varmista paras mahdollinen myyntihinta. Täytä yhteystietosi oheiseen lomakkeeseen ja lataa oppaamme. Saat linkin oppaaseen myös sähköpostiisi.

Nimi*
Puhelin*
Sähköposti*
Syötä suluissa oleva tarkistenumero (415582)*

Käsittelemme henkilötietojasi Asunto Björndahl Kokkola Lkv Oy:n tietosuojaselosteen mukaisesti.
Tietojasi voidaan mahdollisesti käyttää markkinointiin ja viestintään Asunto Björndahlin toimesta.

Tyyppi
omakotitalo
Tilat
2H + K + WC + YLÄKERTA + PIHASAUNA
Hinta
49 000 €
Koko
54m2
Rakennusvuosi
1930

Kohteen kuvat (16 Kpl)

Tarkemmat tiedot kohteesta

Perustiedot

Sijainti
Voimatie 20, 65520 Vaasa
Huoneluku
4
Asuin-/kokonaispinta-ala
54m2
Muu pinta-ala
Kokonaispinta-ala
54 m2
Pinta-alan peruste
Lisätiedot pinta-alasta
Ei tarkistusmitattu. Pinta-alat saattavat tämän ikäisissä kohteissa (rekisteröity ennen 01.01.1992) poiketa olennaisestikin asuinrakennusten nykyisten mittaustapojen ja standardien (SFS 5139) mukaan laskettavasta asuintilojen pinta-alasta. Pinta-ala voi siis olla edellä mainittua pienempi tai suurempi.
Kohteen tyyppi
Omakotitalo
Kerros
1/2
Rakennusvuosi
1930
Lisätietoja rakennusvuodesta
Kohde myydään vuokrattuna
Ei
Kohde vapautuu
Heti

Hinnat & kustannukset

Myyntihinta
49 000,00 €
Kiinteistövero
153 € / vuosi
Sähköliittymä siirtyy
Kyllä
Neliöhinta
907,41 €/m2

Tontin pinta-ala
3742 m²
Liikenneyhteydet
Hyvä kulkuyhteys ja sujuvat yhteydet omalla autolla

Robert Hast

044 341 0291

robert.hast@asuntobjorndahl.fi

Esittelemme kohteen silloin kun sinulle sopii.
Ota yhteyttä ja pyydä esittelyä!

Teemme asunnon ostamisesta vaivatonta

  • Saat parhaan hinnan!

    Saat meidän avullamme paremman hinnan. Voimme ilolla todeta, että maksamme palkkiosi puolestasi.

  • Luomme kysynnän!

    Emme ainoastaan laita kotiasi myyntiin. Tehokkaalla konseptillamme luomme kysynnän ja poistamme mahdolliset ostamisen esteet.

  • Myymme nopeasti!

    Konseptimme on niin tehokas, että asuntojen myyntiaika on tavanomaista lyhyempi.