Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Se, njut, ring!

Asunto Björndahl -
Fastighetsförmedling med förnuft och känsla

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter med sunt förnuft och känsla. Om Du önskar göra affärer till det bästa priset på marknaden så är det lönande att vända sig till en bra fastighetsförmedlare. Asunto Björndahl ser inte fastighetsförmedlingen enbart som ett arbete - utan också som en innehållsrik livsstil.

Asunto Björndahl är en auktoriserad fastighetsförmedling. Vår personal har ett gediget kunnande inom YKV. Hos oss hittar Du till Din hjälp fastighetsförmedlare med stor yrkesskicklighet och ett brinnande intresse för att lyckas. Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter i Karleby, Vasa, Jakobstad, Kannus, Ylivieska och Kristinestad samt i orterna omkring dessa. I Nyland står Asunto Björndahl Etelä Oy till Din tjänst. Förutom en snabb och prisvärd försäljning av fastigheter står Vi även till tjänst med pålitlig och snabb hyresförmedling. Tag kontakt om Du är intresserad av en effektiv, pålitlig och människovänlig fastighetsförmedling.

Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!



Personal

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Rebecca Ågren

Rebecca Ågren

Försäljningsrepresentant

040 737 5504

rebecca.agren@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Jenni Kaustinen

Jenni Kaustinen

Försäljningsrepresentant

045 219 2869

jenni.kaustinen@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Försäljningsrepresentant

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Försäljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Fastighetsmäklare AFM

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Försäljningsrepresentant

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsmäklare AFM, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Johan Indola

Johan Indola

Fastighetsmäklare AFM

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Försäljningsrepresentant

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Fastighetsmäklare Rysk tolk, AFM, tradenom лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Fotografering / Marknadsföring Barnpsykolog

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

050 323 1006

jarmo@asuntobjorndahl.fi


De senaste försäljningsobjekten

Jungarvägen 434, 66850 Uusikaarlepyy

161.0m2, 6r+k+bdr/b+wc+hjk / 6h+k+kph/s+wc+khh

110 000,00 €

Bekanta dig

Kustaa Aadolfin katu 31, 67200 Kokkola

169.0m2, 4mh+ oh+ k+ khh+ 2kph+ s+ 3wc

399 000,00 €

Bekanta dig

Lindroosintie 2 B15, 65280 Vaasa

49.0m2, 2h+k+kph + parveke

58 000,00 €

Bekanta dig

Katariinankatu 18 C 11, 67100 Kokkola

55.0m2, 2H+K+S

119 000,00 €

Bekanta dig

Matinpolku 4 A7, 85410 Sievi

87.0m2, 2mh+oh+k+khh+kph+s

35 800,00 €

Bekanta dig

Kumpulantie 10, 68300 Kokkola

131.5m2, 4h+k+khh+kph+s+th

189 000,00 €

Bekanta dig

Vuohisillantie 44 D36, 68600 Pietarsaari

59.5m2, 2h+k+kph+parveke

45 000,00 €

Bekanta dig

Haikolantie 10 B, 85410 Sievi

62.0m2, mh+oh+k+kph

85 000,00 €

Bekanta dig

Solisniementie 167, 44500 Viitasaari

130.0m2, 3h+k+2wc+kph/khh+2vh+eteinen+terassi

123 000,00 €

Bekanta dig

Haapaniementie 17 A 9, 44500 Viitasaari

59.0m2, 2h+k+ph/wc

41 000,00 €

Bekanta dig

Följande visning

02.10.2022 klo 15:00-15:30

Tervetuloa esittelyyn

Kumpulantie 10, 68300 Kokkola

omakotitalo, 131.5m2, 1998
4h+k+khh+kph+s+th

189 000,00 €

Bekanta dig