Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Se, njut, ring!

Asunto Björndahl -
Fastighetsförmedling med förnuft och känsla

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter med sunt förnuft och känsla. Om Du önskar göra affärer till det bästa priset på marknaden så är det lönande att vända sig till en bra fastighetsförmedlare. Asunto Björndahl ser inte fastighetsförmedlingen enbart som ett arbete - utan också som en innehållsrik livsstil.

Asunto Björndahl är en auktoriserad fastighetsförmedling. Vår personal har ett gediget kunnande inom YKV. Hos oss hittar Du till Din hjälp fastighetsförmedlare med stor yrkesskicklighet och ett brinnande intresse för att lyckas. Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter i Karleby, Vasa, Jakobstad, Kannus, Ylivieska och Kristinestad samt i orterna omkring dessa. I Nyland står Asunto Björndahl Etelä Oy till Din tjänst. Förutom en snabb och prisvärd försäljning av fastigheter står Vi även till tjänst med pålitlig och snabb hyresförmedling. Tag kontakt om Du är intresserad av en effektiv, pålitlig och människovänlig fastighetsförmedling.

Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!



Personal

Minna Somero

Minna Somero

Försäljningsrepresentant

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Markku Jussila

Markku Jussila

Fastighetsmäklare AFM

040 056 3347

markku.jussila@asuntobjorndahl.fi

Alexandra Golikova

Alexandra Golikova

Försäljningsassistent

010 440 2612

alexandra.golikova@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Fastighetsmäklare AFM

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Försäljningsrepresentant

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2608

terese@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Fastighetsmäklare AFM

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Rebecca Ågren

Rebecca Ågren

Försäljningsrepresentant

040 737 5504

rebecca.agren@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

050 323 1006

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Försäljningsrepresentant

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi

Jenni Kaustinen

Jenni Kaustinen

Försäljningsrepresentant

045 219 2869

jenni.kaustinen@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Mirjam Välipakka

Mirjam Välipakka

Försäljningsrepresentant, Socionom

040 838 4071

mirjam.valipakka@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Försäljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Fastighetsmäklare Rysk tolk, AFM, tradenom лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsmäklare AFM, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Fotografering / Marknadsföring Barnpsykolog

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi


De senaste försäljningsobjekten

Raputie 1 a5, 84100 Ylivieska

59m2,

69 000,00 €

Bekanta dig

Niittytaival 7, 02200 Espoo

62.5m2, 3h+kt+las.parv

375 000,00 €

Bekanta dig

Kustaa aadolfinkatu 63, 67200 Kokkola

208m2, 4 huoneistoa a´52m2

260 000,00 €

Bekanta dig

Löytänäntie 320, 44740 Viitasaari

92m2, 2h+k+s+ps+wc

36 000,00 €

Bekanta dig

Yrjönkuja 5, 44500 Viitasaari

64m2,

52 000,00 €

Bekanta dig

Lopotinkatu 19, 69100 Kannus

120m2, 4mh+k+oh+khh+s

145 000,00 €

Bekanta dig

Työväentalontie 3, 44500 Viitasaari

100m2, 4h+k+rh+2vh+kph/wc+wc+s

69 000,00 €

Bekanta dig

Solliden 6, 66900 Uusikaarlepyy

81m2, 3r+k+bdr/b

198 000,00 €

Bekanta dig

Lumikkotie 3, 68660 Pietarsaari

126m2, 4h+k+kph+s+khh+wc

289 000,00 €

Bekanta dig

Majapellontie 4, 68620 Pietarsaari

135m2, 7h+k+khh+kph+2wc+3vh+s+autotalli

189 000,00 €

Bekanta dig

Följande visning

02.02.2023 klo 17:00-17:30

Tervetuloa esittelyyn.

Mattilantie 1 B18, 84100 Ylivieska

kerrostalo, 44.0m2, 1968
2h+k+kph+vaatehuone

47 000,00 €

Bekanta dig