Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Asunto Björndahl - Fastighetsförmedling med förnuft och känsla | Karleby, Vasa

Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Se, njut, ring!

Asunto Björndahl -
Fastighetsförmedling med förnuft och känsla

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter med sunt förnuft och känsla. Om Du önskar göra affärer till det bästa priset på marknaden så är det lönande att vända sig till en bra fastighetsförmedlare. Asunto Björndahl ser inte fastighetsförmedlingen enbart som ett arbete - utan också som en innehållsrik livsstil.

Asunto Björndahl är en auktoriserad fastighetsförmedling. Vår personal har ett gediget kunnande inom YKV. Hos oss hittar Du till Din hjälp fastighetsförmedlare med stor yrkesskicklighet och ett brinnande intresse för att lyckas. Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter i Karleby, Jakobstad, Vasa, Kristinestad, Kannus och Ylivieska samt i orterna omkring dessa. Förutom en snabb och prisvärd försäljning av fastigheter står Vi även till tjänst med pålitlig och snabb hyresförmedling. Tag kontakt om Du är intresserad av en effektiv, pålitlig och människovänlig fastighetsförmedling.

Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!



Personal

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant, Helsingfors

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Fastighetsmäklare Rysk tolk, AFM, tradenom лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Fastighetsmäklare AFM

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Försäljningsrepresentant

040 355 4565

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Fastighetsmäklare AFM

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Roy Jakobsson

Roy Jakobsson

Fastighetsmäklare AFM, AHF, Köpvittne

050 364 5111

roy@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2608

terese@asuntobjorndahl.fi

Jaakko Sillanpää

Jaakko Sillanpää

Fastighetsmäklare AFM

0451626484

jaakko.sillanpaa@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Marko Marjeta

Marko Marjeta

Försäljningsrepresentant

040 123 9804

marko.marjeta@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsmäklare AFM, MBA, YTK, Helsingfors, Lappland

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Hanna Issakainen

Hanna Issakainen

Försäljningsrepresentant

044 357 3589

hanna.issakainen@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Karita Jungar

Karita Jungar

Försäljningsrepresentant

040 726 7106

karita.jungar@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi


De senaste försäljningsobjekten

Jungarvägen 434, 66850 Jeppo

161m2, 6r+k+bdr/b+wc+hjk / 6h+k+kph/s+wc+khh

98 000,00 €

Bekanta dig

Metsonkuja 1, 67800 Kokkola

110m2, 4h+k+kph+wc+s+khh+vh+et+at+var

89 000,00 €

Bekanta dig

Storbackankehä 106, 68750 Kruunupyy

83m2, 3h+k+khh+kph+s+wc+vh+iso terassi +ak+var.

127 000,00 €

Bekanta dig

Ryövärinkarintie 11 54, 67200 Kokkola

133.5m2, 4h+kt+s

680 000,00 €

Bekanta dig

Kuorikoskentie 579 f, 44630 Viitasaari

74m2, 3h+k+s

115 000,00 €

Bekanta dig

Miekkojanmäentie 3, 68300 Kälviä

72m2, 3h+tupak+kph+s+ter.+ulkov.

96 000,00 €

Bekanta dig

Lehtikuusentie 2-4 B 13, 65380 Vaasa

75.5m2, 3H + K + VH + LÄNSIPARVEKE

89 900,00 €

Bekanta dig

Tervaleppä 1 E 2, 85100 Kalajoki

87.5m2, 4h+kt+khh+kph+s+ter+var+ak

244 000,00 €

Bekanta dig

Tervaleppä 1 E 1, 85100 Kalajoki

74.5m2, 3h+kt+khh+kph+wc+s+ter.+var.+ak

212 000,00 €

Bekanta dig

Tervaleppä 1 D 2, 85100 Kalajoki

60.5m2, 3h+kt+khh+kph+s+ter+var+ak

195 000,00 €

Bekanta dig

Följande visning

06.06.2024 klo 17:00-17:30

Ympyrätie 1 D 20, 65230 Vaasa

rivitalo, 99.5m2, 2003
4h+kt+kph+s+wc+vh+parv.+ter.

239 000,00 €

Bekanta dig