Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Se, njut, ring!

Asunto Björndahl -
Fastighetsförmedling med förnuft och känsla

Asunto Björndahl Oy LKV förmedlar fastigheter med sunt förnuft och känsla. Om Du önskar göra affärer till det bästa priset på marknaden så är det lönande att vända sig till en bra fastighetsförmedlare. Asunto Björndahl ser inte fastighetsförmedlingen enbart som ett arbete - utan också som en innehållsrik livsstil.

Asunto Björndahl är en auktoriserad fastighetsförmedling. Vår personal har ett gediget kunnande inom YKV. Hos oss hittar Du till Din hjälp fastighetsförmedlare med stor yrkesskicklighet och ett brinnande intresse för att lyckas. Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter i Karleby, Vasa, Jakobstad, Kannus, Ylivieska och Kristinestad samt i orterna omkring dessa. I Nyland står Asunto Björndahl Etelä Oy till Din tjänst. Förutom en snabb och prisvärd försäljning av fastigheter står Vi även till tjänst med pålitlig och snabb hyresförmedling. Tag kontakt om Du är intresserad av en effektiv, pålitlig och människovänlig fastighetsförmedling.

Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!



Personal

Risto Nissilä

Risto Nissilä

Försäljningsrepresentant

040 589 0717

risto.nissila@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Rysk tolk, AFM, tradenom лицензированный риэлтор

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Fastighetsmäklare AFM

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Pasi Lukkari

Pasi Lukkari

Fastighetsmäklare AFM

050 367 6552

pasi@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Johan Enlund

Johan Enlund

Försäljningsrepresentant

050 343 2507

johan.enlund@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Fotografering / Marknadsföring Barnpsykolog

Johan Indola

Johan Indola

Fastighetsmäklare AFM

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Köpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Markku Mattila

Markku Mattila

Fastighetsmäklare AFM

040 151 2007

markku.mattila@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Jenni Kaustinen

Jenni Kaustinen

Försäljningsrepresentant

045 219 2869

jenni.kaustinen@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Försäljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team leader, Partner

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Minna Somero

Minna Somero

Försäljningsrepresentant

0400 935 180

minna.somero@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsmäklare AFM, MBA, YTK

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Mikael Fleege

Mikael Fleege

Fastighetsmäklare AFM

050 467 2624

mikael.fleege@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Tiia Stormbom

Tiia Stormbom

Försäljningsrepresentant

040 822 5407

tiia.stormbom@asuntobjorndahl.fi


De senaste försäljningsobjekten

Ukonahontie 48, 44670 Viitasaari

45.0m2, Tupakeittiö+lukuh+mh+et+wc

80 000,00 €

Bekanta dig

Kustaa Aadolfin katu 3 A15, 67100 Kokkola

71.5m2, 3h+k+kph+lasitettuparveke

138 000,00 €

Bekanta dig

Keskitie 39, 44500 Viitasaari

162.0m2, 5h+k+ph+kph+s+2wc+at

119 000,00 €

Bekanta dig

Vuohisillantie 44 A2, 68600 Pietarsaari

48.5m2, 2h+kk+kph / 2r+kv+bdr

39 000,00 €

Bekanta dig

Vuohisillantie 44 A1, 68600 Pietarsaari

59.5m2, 2h+k+kph+s / 2r+k+bdr+b

49 000,00 €

Bekanta dig

Ukontie 21 A26, 44500 Viitasaari

54.5m2, 2h+k+kph/wc+et

52 000,00 €

Bekanta dig

Torikatu 10 As 19, 67100 Kokkola

69.8m2, 3h+k+kph+lasitettu parveke

125 000,00 €

Bekanta dig

Salmensuuntien 2 B, 85900 Reisjärvi

58.0m2, 2h+k+kphwc+s+vr+terassi

98 000,00 €

Bekanta dig

Nybackavägen 3, 68600 Pietarsaari

125.0m2, 5h+k+kph+s+2wc+khh / 5r+k+bdr+b+2wc+hk

119 000,00 €

Bekanta dig

Peukalomäentie 18, 68230 Kokkola

114.5m2, 4h+k+khh+ph+s+wc+vh +et+kuisti+terassi ja autokatos

147 000,00 €

Bekanta dig

Följande visning

23.05.2022 klo 16:00-17:00

Lämpimästi tervetuloa esittelyyn!

Torpantie 3 as 6, 69300 Toholampi

luhtitalo, 72.5m2, 1979
2mh+oh+k+kph+s

53 000,00 €

Bekanta dig