Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Se, njut, ring!

Se, njut, ring!

Asunto Björndahl -
Fastighetsförmedling med förnuft och känsla

Asunto Björndahl Oy LKV förmedlar fastigheter med sunt förnuft och känsla. Om Du önskar göra affärer till det bästa priset på marknaden så är det lönande att vända sig till en bra fastighetsförmedlare. Asunto Björndahl ser inte fastighetsförmedlingen enbart som ett arbete - utan också som en innehållsrik livsstil.

Asunto Björndahl är en auktoriserad fastighetsförmedling. Vår personal har ett gediget kunnande inom YKV. Hos oss hittar Du till Din hjälp fastighetsförmedlare med stor yrkesskicklighet och ett brinnande intresse för att lyckas. Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!

Asunto Björndahl förmedlar fastigheter i Karleby, Vasa, Jakobstad, Kannus, Ylivieska och Kristinestad samt i orterna omkring dessa. I Nyland står Asunto Björndahl Etelä Oy till Din tjänst. Förutom en snabb och prisvärd försäljning av fastigheter står Vi även till tjänst med pålitlig och snabb hyresförmedling. Tag kontakt om Du är intresserad av en effektiv, pålitlig och människovänlig fastighetsförmedling.

Asunto Björndahl - där förnuft och känsla talar samma språk!





Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!



Personal

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Fasighetsförmedlare, Team Leader AFM, MBA, kand. i samhällsvetenskaper

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Fotografering / Marknadsföring

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Jukka Rintamäki

Jukka Rintamäki

Försäljningsrepresentant

040 509 4888

jukka@asuntobjorndahl.fi

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Föräljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, AHM, BGM, VD, Köpvittne

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Fastighetsmäklare AFM, jur.stud.

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Försäljningsrepresentant

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Fastighetsmäklare AFM

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Köpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Fastighetsmäklare AFM, jur.stud.

040 192 1275

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Fastighetsmäklare AFM

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Tytti Laakeri

Tytti Laakeri

Försäljningsrepresentant, Tradenom, INS

044 541 5050

tytti@asuntobjorndahl.fi

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Fastighetsmäklare AFM, försäljningsassistent, jur. stud.

0400 192 744

alexander@asuntobjorndahl.fi

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team Leader

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

050 515 1821

victoria@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Björndahl

Ekaterina Björndahl

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Бйорндахл менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, Tradenom, Ekonomiförvaltning

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi


De senaste försäljningsobjekten

Rautatiekatu 15 as 38, 84100 Ylivieska

90.0m2, 4h + k + vh + kph + s + wc + takka

112 000,00 €

Bekanta dig

Rantatie 4 as.1, 85900 Reisjärvi

82.5m2, 4h+k+s

46 000,00 €

Bekanta dig

Kourujärventie 22, 67500 Kokkola

129.0m2, 5-6h+k+kph+s+wc +autotalli

145 000,00 €

Bekanta dig

Syvälahdenkatu 10, 68600 Pietarsaari

m2, 3h+k+wc+kellarissa suna ja at / 3r+k+wc+i källare bastu och garage

69 000,00 €

Bekanta dig

Kannustie 434, 69300 Toholampi

80.0m2, 2mh+k+oh+vh+wc+kph+s

39 900,00 €

Bekanta dig

Öjantie 651, 68550 Kokkola

92.0m2, 4H+K+KPH+WC+S + 2 varastohuone / 4R+K+BDR+WC+B + 2 förrådsrum

125 000,00 €

Bekanta dig

Lasimestarintie 1 A 1, 67300 Kokkola

82.0m2, 3h + k + khh/kph + s + 2wc + autotalli

159 900,00 €

Bekanta dig

Vanhatie 1, 68240 Kokkola

170.0m2, 5h+2k+kph+s+2wc+liiketila+autotalli ja autokatos

39 000,00 €

Bekanta dig

Vestersundinkatu 9 C 15, 68620 Pietarsaari

82.0m2, 3h+k+kph+wc/3r+k+bdr+wc

60 000,00 €

Bekanta dig

Koulurinne 21 A4 D, 64100 Kristiinankaupunki

58.5m2, 2h+k+kph/s - 2r+k+bdr/b

51 500,00 €

Bekanta dig

Följande visning

24.10.2021 klo 13:00-13:30

Tervetuloa esittelyyn

Prunninpolku 3, 69600 Kaustinen

omakotitalo, 91.0m2, 2011
3h+k+khh+kph+s+wc +autokatos ja varasto

169 000,00 €

Bekanta dig