Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Bostäder till Salu i Övriga Finland

Katuosoite tai postinumero
Asuinpinta-ala
-

Huonemäärä
Neliöhinta
-

Hoitovastike
-

Rakennusvuosi
-

Tontin omistus
Oma
Vuokra
Molemmat

Tontin pinta-ala
-

Lämmitysmuoto
Kohteet, joissa on
Sauna
Parveke
Hissi

Kohde julkaistu

Hittade objekt 5, visade 1-5

Järvimäentie 85, 43300 Kannonkoski

omakotitalo, 137.0m2, 2007
Tupak+2mh+parvi+2wc+khh+ph+s+terassi+at

299 000,00 €

Bekanta dig

Vanhan Paukun tie 9 A3, 62100 Lapua

kerrostalo, 45.0m2, 2019
2h+k+kph+s +lasitettu parveke

113 120,00 €

Bekanta dig

Kokkolantie 2848, 68100 Himanka/kalajoki

omakotitalo, 124.0m2, 1956
2h+k+wc+s

10 000,00 €

Bekanta dig

Snellmanninkuja 13, 62310 Kauhava

omakotitalo, 90.0m2, 1957
3h+k+s

49 000,00 €

Bekanta dig

Skepparegatan 4 I5, 68600 Jakobstad

kerrostalo, 43.2m2, 2020
1r+stugkök+bdr/1h+tupakeittiö+kph

149 000,00 €

Bekanta dig


Dessa objekt förmedlas av

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617 / 040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Myyntineuvottelija

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Team Leader

044 068 0700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Myyntineuvottelija, KiAT

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi



Smidiga bostadsköp!



Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!