Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Bostäder till Salu i Mellersta Finland

Katuosoite tai postinumero
Asuinpinta-ala
-

Huonemäärä
Neliöhinta
-

Hoitovastike
-

Rakennusvuosi
-

Tontin omistus
Oma
Vuokra
Molemmat

Tontin pinta-ala
-

Lämmitysmuoto
Kohteet, joissa on
Sauna
Parveke
Hissi

Kohde julkaistu

Hittade objekt 10, visade 1-10

Kauppakatu 42 B 4, 92100 Raahe

kerrostalo, 74.0m2, 1987
3h+k+kph+s+wc

95 000,00 €

Bekanta dig

Jokiniementie 1, 43940 Kinnula

omakotitalo, 220.0m2, 2011
2 samankokoista taloa / mökkiä sis. 4h+k+khh+kph+s+wc+2parvi

420 000,00 €

Bekanta dig

Keskustie 46 A9, 43900 Kinnula

kerrostalo, 80.0m2, 1975
4h+k+phwc+k+wc+parveke

35 000,00 €

Bekanta dig

Peltokuja 1 A 4, 43800 Kivijärvi

rivitalo, 58.0m2, 1984
2h+k+ph/wc

49 000,00 €

Bekanta dig

Mäntytie 4 B 13, 43800 Kivijärvi

rivitalo, 61.0m2, 1976
2h+k+ph/wc+vh

10 000,00 €

Bekanta dig

Saniaistie 9, 88610 Sotkamo

paritalo, 82.0m2, 2008
3h+k+kph+s

159 000,00 €

Bekanta dig

Saniaistie 9, 88610 Sotkamo

paritalo, 82.0m2, 2008
3h+k+kph+s

159 000,00 €

Bekanta dig

Televankatu 3, 44150 Äänekoski

erillistalo, 70.0m2, 1991
Myymälä+keittiö+wc+siivous- ja pukuhuone

30 000,00 €

Bekanta dig

Saunakyläntie 35, 43800 Kivijärvi

omakotitalo, 70.0m2, 1949
2h+k+ph+s+kellari

18 500,00 €

Bekanta dig

Keskustie 46 as.11, 43900 Kinnula

kerrostalo, 60.0m2, 1975
2h+k+kphwc+parveke+autotalli

36 000,00 €

Bekanta dig


Dessa objekt förmedlas av

Raija Kangas

Kiinteistönvälittäjä LKV, KED

010 440 2611 / 040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Myyntineuvottelija

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2609 / 040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2617 / 040 708 4425

jori@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Myyntineuvottelija

040 1480636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Myyntineuvottelija / Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Kiinteistönvälittäjä LKV

010 440 2611 / 044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi



Smidiga bostadsköp!



Tänker Du sälja?

Visste Du att Du med vår hjälp får mera för Din bostad!
Ring 010 440 2600010 440 2600 eller lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!