Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Personal



Karleby & Mellersta Österbotten

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Satu Savela

Satu Savela

Fasighetsförmedlare AFM

050 550 5566

satu@asuntobjorndahl.fi

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Fastighetsmäklare AFM, byggmästare

050 414 5290

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Försäljningsrepresentant

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Fastighetsförmedlare AFM, Köpvittne

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Monica Björndahl

Monica Björndahl

Försäljningsassistent

040 561 8222

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad & Österbotten

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Försäljare

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Lisbet Rönnqvist-Edén

Lisbet Rönnqvist-Edén

Försäljningsassistent, ped mag

044 720 6573

lisbet@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Försäljningsrepresentant

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, Tradenom, Ekonomiförvaltning

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Vasa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Försäljningschef AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Fasighetsförmedlare AFM / Beskattning

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Föräljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Fastighetsmäklare AFM, jur.stud.

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team Leader

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Anton Riska

Anton Riska

Försäljningsrepresentant

0400 613 3005

anton@asuntobjorndahl.fi

Julia Karjalainen

Julia Karjalainen

Föräljningsassistent

0400 846 005

julia@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Norra Österbotten

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

AFM, IAT, byggnadsingenjör, Köpvittne

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Jatta Aho

Jatta Aho

Fastighetsförmedlare AFM

044 709 3333

jatta@asuntobjorndahl.fi

Juhani Saari

Juhani Saari

Fastighetsförmedlare AFM, Köpvittne

050 3104212

juhani@asuntobjorndahl.fi

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Markku Tuikkanen

Markku Tuikkanen

AFM, IAT, byggnadsingenjör, Köpvittne

040 843 1680

markku@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Воробьёва менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Kristinestad

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Tammerfors

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Etelä Oy

Kapellvägen 6, 02200 Esbo
FO-nummer: 2604528-2

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Team Leader AFM, MBA, kand. i samhällsvetenskaper

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Nina Söderling

Nina Söderling

Försäljningsrepresentant

045 202 0008

nina@asuntobjorndahl.fi

Mikael Fleege

Mikael Fleege

Fastighetsmäklare AFM

050 467 2624

mikael.fleege@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Воробьёва менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Fastighetsmäklare AFM, jur.stud.

040 192 1275

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, Tradenom, Ekonomiförvaltning

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Köpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi


Björndahl Academy

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Försäljningsrepresentant

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Team Leader AFM, MBA, kand. i samhällsvetenskaper

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Воробьёва менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi




Ansök om jobb eller skolning hos oss!

Är du intresserad av bostäder och människor? Nu kan du bli en framgångsrik fastighetsmäklare - även utan tidigare erfarenhet!

Läs mera