Gör hyresansökan

Skriv Ditt namn och telefonnummer och / eller e-post adressen


Uppgifter om sökaren

För- och släktnamn*
Telefonnummer*
E-postadress*
Nuvarande gatuadress
Postnummer och bostadsort
Arbetsplats/ studieort
Födelsetid
Yrke
Betalningsanmärkningar*
Nej Ja

Uppgifter om nuvarande hyresvärd

Hyresvärdens namn
Telefonnummer

Önskemål om bostaden

Typ av hus
Våningshus Par- eller radhus Egnahemshus
Typ av lägenhet
Etta Tvåa Trea Fyra
Stad
Stadsdel
Flyttningsdatum

Bostadyta
m2 - m2
Hyra
-
Övriga önskemål

Tänker Du sälja?
Med vår hjälp får du mera!

Tänker Du sälja?

Lämna Dina kontaktuppgifter så tar Vi kontakt!

Personal



Karleby & Mellersta Österbotten

Jörn Sundström

Jörn Sundström

Kontorschef, YKV, AFM, INS, Köpvittne

010 440 2602

jorn@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Michal Bazia

Michal Bazia

Fastighetsförmedlare AFM, KTM, hyresförmedling och fastighetsplacering

010 440 2603

michal@asuntobjorndahl.fi

Timo Alatupa

Timo Alatupa

Fastighetsmäklare AFM, byggmästare

050 414 5290

timo.alatupa@asuntobjorndahl.fi

Petri Kaskilahti

Petri Kaskilahti

Försäljningsrepresentant

040 148 0636

petri@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Monica Björndahl

Monica Björndahl

Försäljningsassistent

040 561 8222

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Jakobstad & Österbotten

August Strandberg

August Strandberg

Team Leader, AFM, ekon. mag, APV1 & APV2

044 250 4999

august@asuntobjorndahl.fi

Jori Björndahl

Jori Björndahl

Fasighetsförmedlare AFM

010 440 2617

jori@asuntobjorndahl.fi

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Robert Eklund

Robert Eklund

Försäljare

050 533 1931

robert@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Försäljningsrepresentant

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, Tradenom, Ekonomiförvaltning

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Vasa

Terese Aspfors

Terese Aspfors

Fastighetsförmedlare AFM

010 440 2605

terese@asuntobjorndahl.fi

Vuokko Kangasvieri

Vuokko Kangasvieri

Fasighetsförmedlare AFM / Beskattning

040 653 5226

vuokko@asuntobjorndahl.fi

Gitta Johansson

Gitta Johansson

Föräljningsassistent

050 561 3660

gitta@asuntobjorndahl.fi

Ann-Sofi Renvaktar

Ann-Sofi Renvaktar

Fastighetsmäklare AFM, jur.stud.

050 4656561

ann-sofi@asuntobjorndahl.fi

Jarmo Matikainen

Jarmo Matikainen

Team Leader

0440 680700

jarmo@asuntobjorndahl.fi

Anton Riska

Anton Riska

Försäljningsrepresentant

0400 613 005

anton@asuntobjorndahl.fi

Jukka Rintamäki

Jukka Rintamäki

Försäljningsrepresentant

040 509 4888

jukka@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Norra Österbotten

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Patrick Sjöberg

Patrick Sjöberg

Försäljningsrepresentant

0500 487 741

patrick@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Ylivieska

Raija Kangas

Raija Kangas

Fasighetsförmedlare AFM, KED

040 734 1001

raija@asuntobjorndahl.fi

Suvi Häivälä

Suvi Häivälä

Fasighetsförmedlare AFM

0400 281 352

suvi@asuntobjorndahl.fi

Tuija Sirkeinen

Tuija Sirkeinen

Fastighetsförmedlare AFM

044 033 4288

tuija@asuntobjorndahl.fi

Harri Ylitalo

Harri Ylitalo

Fasighetsförmedlare AFM

040 725 4803

harri@asuntobjorndahl.fi

Noora Pajala

Noora Pajala

Försäljningsrepresentant

050 467 4479

noora@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Воробьёва менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Kristinestad

Tina Mangs-Svens

Tina Mangs-Svens

Fastighetsförmedlare AFM

040 066 7779

tina@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Tammerfors

Timo Roth

Timo Roth

Fastighetsmäklare AFM

0400 681 698

timo.roth@asuntobjorndahl.fi

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Etelä Oy

Kapellvägen 6, 02200 Esbo
FO-nummer: 2604528-2

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Team Leader AFM, MBA, kand. i samhällsvetenskaper

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Mikael Fleege

Mikael Fleege

Fastighetsmäklare AFM

050 467 2624

mikael.fleege@asuntobjorndahl.fi

Arto Elovaara

Arto Elovaara

Försäljningsrepresentant

050 420 0157

arto@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Fastighetsmäklare AFM, försäljningsassistent, jur. stud.

0400 192 744

alexander@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Воробьёва менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi

Osiiris Kontio

Osiiris Kontio

Fastighetsmäklare AFM, jur.stud.

040 192 1275

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Marknadsföring & fortbildning

Samu Lehto

Samu Lehto

Fotograf / Media-assistent

010 440 2600

samu@asuntobjorndahl.fi

Esa Melametsä

Esa Melametsä

Visuell konsult, fotograf

0400 566 694

Anna Häggblom

Anna Häggblom

Fastighetsförmedlare AFM, Tradenom, Ekonomiförvaltning

050 338 4126

anna@asuntobjorndahl.fi

Alexander Junell

Alexander Junell

Fastighetsmäklare AFM, försäljningsassistent, jur. stud.

0400 192 744

alexander@asuntobjorndahl.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

Köpvittne

040 704 4956

pekka@asuntobjorndahl.fi

Yuliia Kozak

Yuliia Kozak

Fotografering / Marknadsföring

Kaj Björndahl

Kaj Björndahl

Grundare, AFM, VD

010 440 2601

kaj@asuntobjorndahl.fi

Victoria Björndahl

Victoria Björndahl

Marknads- och kommunikationsassistent

041 725 2850

victoria@asuntobjorndahl.fi


Björndahl Academy

Anne Nilsen

Anne Nilsen

Fastighetsförmedlare AFM

040 7073684

anne@asuntobjorndahl.fi

Christian Irjala

Christian Irjala

Försäljningsrepresentant

040 1731183

christian@asuntobjorndahl.fi

Johan Indola

Johan Indola

Försäljningsrepresentant

040 8611087

johan@asuntobjorndahl.fi

Joanna Karinen

Joanna Karinen

Team Leader AFM, MBA, kand. i samhällsvetenskaper

040 547 9950

joanna@asuntobjorndahl.fi

Ekaterina Vorobyeva

Ekaterina Vorobyeva

Försäljningsrepresentant, tradenom Екатерина Воробьёва менеджер по продажам

045 129 4569

ekaterina@asuntobjorndahl.fi


Asunto Björndahl Kokkola LKV Oy


Asunto Björndahl Vaasa LKV Oy




Ansök om jobb eller skolning hos oss!

Är du intresserad av bostäder och människor? Nu kan du bli en framgångsrik fastighetsmäklare - även utan tidigare erfarenhet!

Läs mera